دنیایی از رنگهایی که با طوسی ست می‌شوند

0
2581
چه رنگهایی با طوسی ست میشه

کمد لباس خود را باز و به رنگ لباس‌هایتان نگاه کنید. محال است یک شال، مانتو، بلوز، شلوار، روسری یا کفش شما رنگ طوسی یا خاکستری نباشد. یکی از رنگ‌های پرطرفدار بین خانم‌ها و آقایان جوان و مسن، رنگ طوسی محسوب می‌شود. طوسی یا خاکستری جزو رنگ‌های خنثی است و در کنار هر رنگی قرار بگیرد ترکیب جالبی را می‌آفریند. در این مقاله از سایت برمک نیوز، قرار است به سؤال پرتکرار شما مبنی‌بر اینکه «چه رنگهایی با طوسی ست میشه» پاسخ دهیم. به شما قول می‌دهیم تا پایان این مقاله چند ست جذاب با رنگ طوسی را از بین لباس‌های کمد خود انتخاب کنید.  

در روان‌شناسی رنگ‌ها، طوسی نماد چیست؟

در دنیای رنگ‌ها، رنگ طوسی (از کمرنگ تا پررنگ) جزو طیف رنگ‌های خنثی به‌شمار می‌آید. درنظر داشته باشید که اگر کلیه‌ی وسایل شما به رنگ طوسی باشند و با رنگ دیگری ترکیب نشوند، باعث کسالت روحی و روانی شما می‌شوند و درنهایت ممکن است دچار افسردگی شوید. رنگ‌های حنثی حتماً باید با رنگ‌های دیگر ست شوند تا زیبا به چشم بیایند. طوسی به‌دلیل خنثی بودن، رنگ سازش‌پذیر و سازگاری محسوب می‌شود و افرادی که به خاکستری علاقه دارند، معمولاً افرادی بی‌طرف به شمار می‌آیند.  

رنگ‌های دودی، سربی، خاکستری روشن تا تیره و نقره‌‌ای جزو طیف‌های رنگ طوسی محسوب می‌شوند و باهم هم‌خانواده هستند. رنگ طوسی نه سیاه است و نه سفید، به همین دلیل به رنگی مرموز نیز شناخته می‌شود. می‌دانم که بسیاری از شما دوست دارید که بدانید طوسی با چه رنگی ست میشه. در خانه برای دکوراسیون منزل و همچنین در لباس پوشیدن فقط از طیف رنگ خاکستری استفاده نکنید. ما به شما توصیه می‌‌کنیم که خاکستری را با رنگ‌های دیگر ترکیب کنید تا نتیجه درخشان شود. در ادامه‌ی این مقاله، شما را با ترکیب رنگ طوسی بیشتر آشنا می‌کنیم.

چه رنگهایی با طوسی ست میشه؛ رنگ بنفش

اگر سؤال شما این است که چه رنگ هایی با طوسی ست میشه، از بنفش غافل نشوید. تصور کنید باید در یک مهمانی مجلل و رسمی شرکت کنید و دوست دارید که حتماً لباسی به رنگ طوسی بپوشید. هیچ اشکالی ندارد، اما پیشنهاد جذاب و شگفت‌انگیز ما ست طوسی و بنفش است. ترکیب یک رنگ خنثی در یک رنگ اشرافی و مجلل، چه شود.

ست طوسی و سبز؛ برای خانم‌ها و آقایان باشخصیت و محترم

اگر شما خانم یا آقایی هستید که دوست ندارید رنگ‌های گرم یا شاد بپوشید، حتماً در کمد لباس خود طیفی از رنگ‌های طوسی یا خاکستری دارید. به شما اطمینان می‌دهم که ترکیب رنگ طوسی با سبز تیره، سبز لجنی و سبز کله‌غازی محشر می‌شود. با ست سبز و طوسی شما از نظر دیگران بانویی اصیل، باشخصیت و باکلاس به‌نظر می‌آیید که هم به‌دنبال ست کردن رنگ‌هاست و هم دوست ندارد رنگ‌های گرم و زننده بپوشد. چه ستی بهتر این طوسی و سبز برای شما بانو و آقای محترم؟

ترکیب رنگ طوسی و سبز

ست طوسی و زرشکی؛ محشر و جذاب برای درخشیدن در مجالس

یکی از رنگ‌های گرم و جذاب که طرفداران بسیاری نیز دارد، رنگ زرشکی است. زرشکی یکی از طیف‌های رنگی گرم و درخشنده است که به هر رنگی می‌آید، حتی خود زرشکی. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای حرارت و سرزندگی دادن به رنگ خنثی و بی‌روح طوسی، حتماً از رنگ زرشکی در ترکیب لباس‌های خود استفاده کنید. اگر به‌دنبال جواب این سؤال هستید که «چه رنگهایی با طوسی ست میشه» از رنگ زرشکی غافل نشوید و استایل خود را متفاوت‌تر کنید.

طوسی و نارنجی؛ ترکیب رنگی چشمگیر و پر از هیجان

اگر شما خانم یا آقای عزیز جزو شخصیت‌هایی هستید که دیگران شما را پرانرژی و پر از هیجان می‌دانند، از رنگ نارنجی در کنار طوسی استفاده کنید. احتمالاً کمتر به گوش شما خورده است که نارنجی و ظوسی باهم ست می‌شوند، اما این ترکیب آنقدر شما را فوق‌العاده و خواستنی می‌کند که با یک‌بار امتحان کردن، محال است دیگر این ترکیب رنگ را امتحان نکنید. انرژی و هیجانی که رنگ نارنجی به طوسی می‌بخشد، وصف‌نشدنی است. وقتی نارنجیِ پرحرارت در کنار خاکستریِ خنثی قرار بگیرد، اندکی متعادل‌تر می‌شود و تند و تیزی نارنجی را کمتر می‌کند. ترکیب چشم‌گیر طوسی و نارنجی را به کلیه‌ی افراد انرژی‌مثبت و پر از شور و حال زندگی پیشنهاد می‌کنیم.

ترکیب رنگ طوسی و نارنجی

طوسی و آبی تیره؛ ترکیبی برای بانوان اصیل و شیک‌پوش

اگر شما عاشق استایل اسپرت یا مجلسی هستید، حتماً رنگ طوسی را با آبی بپوشید. بسیاری از خانم‌ها یا آقایان جوان یا مسن رنگ‌های گرم و پرانرژی را دوست ندارند. ما در مجله خبری برمک نیوز به شما توصیه می‌کنیم که از رنگ آبی در کنار خاکستری یا طوسی استفاده کنید تا استایل باکلاسی را برای خود رقم بزنید. رنگ آبی با طیف‌های خاکستری و طوسی هم‌خوانی بی‌نظیری دارد و شما را در یک مهمانی رسمی یا قرار کاری به دیگران انسانی متشخص و بانزاکت معرفی می‌کند. برای پاسخ به سؤال «چه رنگهایی با طوسی ست میشه» ادامه‌ی این مقاله را از دست ندهید.

ست طوسی و زرد؛ رنگ جذاب سال 2021

رنگ سال 2021، یک ترکیب رنگ کمتر امتحان‌شده بود و ست طوسی و زرد را در زبان‌ها انداخت. طوسی و زرد دو رنگی هستند که با یکدیگر هم‌خوانی عجیبی دارند. زرد، رنگی شاد محسوب می‌شود که در کنار خاکستریِ خنثی می‌نشیند. تصور کنید در برگ‌ریزان پاییز شال و کفش زرد پوشیده‌اید و با لباس خاکستری با رگه‌های زرد در حال قدم زدن در طبیعت هستید. ترکیب زرد و طوسی برای عکاسی در طبیعت زیبا و برگ‌ریزان پاییز، متفاوت‌ترین و چشم‌گیرترین عکس‌های زندگی شما را رقم می‌زنند.

ترکیب رنگ طوسی و زرد

شلوار طوسی با چه مانتویی ست میشه؛ مانتویی به رنگ صورتی

بله، درست خواندید. خاکستری و صورتی ترکیب امتحان‌پس‌داده‌ای است که بسیاری از بانوان و آقایان سال‌هاست در ست کردن لباس‌ها و حتی دکوراسیون منزل خود از آن استفاده می‌کنند. اگر شلوار طوسی دارید، بهترین مانتو یا بلوز برای ست کردن با آن طیف رنگ صورتی (از کمرنگ تا پررنگ) است.

ترکیب رنگ طوسی و صورتی معجزه می‌کند و برای مهمانی‌های دوستانه، رسمی، قرار عاشقانه، محل کار، قرار کاری و خلاصه هرجایی مناسب به شمار می‌آید. بسیاری از دختران و پسران جوان به رنگ صورتی علاقه دارند. اگر شما نیز جزو طرفداران رنگ صورتی هستید، حتماً درباره‌ی ترکیب رنگ صورتی با رنگ‌های دیگر تحقیق کنید تا استایل متفاوتی را رقم بزنید.  

ترکیب رنگ طوسی و صورتی

پالتو طوسی با چی ست میشه؛ با رنگ جذاب مشکی

معمولاً اولین گزینه‌ای که به نظر بسیاری از افراد برای ست کردن رنگ‌های مختلف با یکدیگر می‌آید، رنگ مشکی یا سیاه است. بدون اغراق، رنگ مشکی به هر رنگی می‌آید و ترکیب‌رنگ جذاب و شیکی را می‌سازد. اگر پالتوی طوسی دارید و نمی‌دانید آن را با چه رنگی ست کنید، ما به شما رنگ مشکی را پیشنهاد می‌دهیم. شال و شلوار مشکی در کنار رنگ خاکستری در روزهای زمستان، گرمایی خاص را به شما می‌بخشند. فکر می‌کنم تا اینجای مقاله به جواب سؤال خود درباره‌ی اینکه «چه رنگهایی با طوسی ست میشه» رسیده‌اید. برای روزهای سرد زمستان، دو رنگ طوسی و مشکی انتخاب هوشمندانه‌ای به‌نظر می‌رسند.

ترکی رنگ طوسی با مشکی

رنگ سفید؛ مکمل رنگ طوسی در مانتو یا شلوار

قطعاً تا اینجای مقاله متوجه شدید که چه رنگهایی با طوسی ست میشه. رنگ طوسی با رنگ‌های مشکی، سبز، آبی، زرشکی، زرد، صورتی، نارنجی و بنفش ست می‌شود. اگر شما مانتوی طوسی دارید، با هرکدام از رنگ‌هایی که در این مقاله نام بردیم می‌توانید آن را ست کنید و در محل کار، خیابان و مهمانی‌ها بدرخشید. یکی دیگر از رنگ‌هایی که مکمل رنگ طوسی محسوب می‌شود و با مانتوی طوسی ترکیب جذابی را می‌سازد، رنگ سفید است. البته رنگ سفید به همه‌ی رنگ‌ها می‌آید؛ ازجمله رنگ طوسی یا خاکستری. اگر می‌خواهید به جلسه‌ی کاری مهمی بروید که در آن افراد معتبر و  معروفی حضور دارند، حتماً لباس‌هایی با ترکیب رنگ طوسی و سفید بپوشید.

ترکیب رنگ طوسی و سفید

لباس مجلسی طوسی با چه رنگی ست میشه؛ با رنگ‌هایی در تنالیته‌ی تیره

اگر قصد دارید به عروسی یا مجلسی بروید و لباس شما به رنگ طوسی است، اصلاً نگران نباشید. می‌دانم که دغدغه‌ی بسیاری از شما خانم‌های خوش‌استایل این است که با لباس مجلسی طوسی چه رنگ‌هایی را ست کنیم و درنهایت چه رنگهایی با طوسی ست میشه. اگر لباس شما خاکستری یا طوسی روشن است، از رنگ‌های تیره استفاده کنید. ترکیب طوسی روشن با رنگ‌های آبی تیره، بنفش یا زرشکی برای لباس مجلسی خیره‌کننده می‌شود. اگر لباس مجلسی شما طوسی یا خاکستری تیره است، برای ست کردن آن از اکسسوری، کیف و کفش با رنگ نیلی، صورتی، زرد یا سبز استفاده کنید. همچنین می‌توانید لباس مجلسی طوسی‌ای بخرید که در آن رنگ‌های دیگری به‌کار رفته‌اند یا آستین رنگی دارند. درهرصورت اگر لباس شما خاکستری یک‌دست است، اکسسوری‌های مشکی و سفید و کرم به زیبایی استایل شما کمک می‌کنند.

چه رنگهایی با طوسی ست میشه؛ دنیایی از رنگ‌های جذاب و دوست‌داشتنی

در این مقاله از برمک نیوز، سعی کردیم به‌طور جامع و کامل درباره رنگ طوسی یا خاکستری با شما صحبت کنیم. رنگ‌ها دنیای عجیبی دارند و ساخته شده‌اند تا با یکدیگر ترکیب شوند و به استایل ما انسان‌ها زیبایی ببخشند. سؤال پرتکرار بسیاری از شما خوانندگان از ما این بود که چه رنگهایی با طوسی ست میشه. خاکستری، رنگی خنثی است و همه‌ی رنگ‌ها به خاکستری می‌آید؛ حتی کرم. پیشنهاد ما به شما این است که به‌هیچ‌عنوان رنگ خاکستری را به‌صورت تنها نپوشید یا در دکوراسیون منزل خود فقط از رنگ طوسی استفاده نکنید. رنگ خاکستری و طوسی در کنار رنگ‌های دیگر معنی پیدا می‌کند و به‌تنهایی رنگی غم‌انگیز و خنثی محسوب می‌شود.

با قسمت مد و فشن مجله خبری برمک نیوز همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه در اجتماع جذاب‌تر و بانفوذتر ظاهر شوید؛ به‌طوری‌که همه عاشق و شیفته‌ی شما و استایل پرنفود و خاصتان شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید