بهترین سرمایه گذاری سال 2023 چیست؟

0
9
بهترین-سرمایه‌-گذاری-سال-2023

همانطور که در طول همه‌گیری دیده شد، آنچه ممکن است از نظر یک اقتصاد با ثبات باشد، می‌تواند به سرعت وارونه شود. بسیاری از مردم در یک چشم بر هم زدن شغل و درآمد خانوار خود را از دست دادند و برای گذران زندگی با مشکل مواجه شدند. با افزایش سرسام‌آور نرخ تورم به بالاترین حد خود، بسیاری از مشاوران مالی به شما می‌گویند که بهترین سرمایه گذاری سال 2023 می‌تواند یکی از راه‌های مبارزه با این موضوع باشد. با این حال، این تنها دلیلی نیست که باید سرمایه گذاری کنید. در اینجا چگونگی، چرایی، زمان و نحوه انتخاب بهترین سرمایه گذاری برای شما در سال 2023 آمده است. یکی دیگر از راه‌های افزایش درآمد شغل دوم است. راهنمای بهترین شغل‌های دوم برای افزایش درآمد ما نیز به شما در این راستا کمک خواهد کرد.

چرا باید سرمایه گذاری کرد؟

بهترین سرمایه گذاری سال 2023 به شما این امکان را می‌دهد که درآمد غیرفعال داشته باشید در حالی که پول شما برای شما کار می‌کند. فرض کنید می‌خواهید برای املاک و مستغلات پیش پرداخت دریافت کنید. یا شاید شما هزینه‌های آموزشی دارید. یا ممکن است بخواهید برای فرزندانتان پول بگذارید. به همین ترتیب، ممکن است برای دوران پیری به یک صندوق بازنشستگی یا پس انداز نیاز داشته باشید. هر هدفی که دارید، بهترین سرمایه گذاری سال 2023 می‌تواند به شما در انجام همه این‌ها کمک کند. بهتر از همه، سرمایه گذاری می‌تواند منبع درآمد دیگری را نیز برای شما فراهم کند. در مجموع، سرمایه گذاری به شما امکان می‌دهد که ثروت بسازید – بنابراین ارزش انجام آن را دارد.

یک سال چه تفاوتی ایجاد می‌کند؟

در آغاز سال 2022، به دلیل زنجیره همه‌گیری و حساب‌های بانکی مملو از پول نقد، قیمت‌ها در ایالات متحده افزایش یافت. به نظر می‌رسید دورکاری در اینجا باقی می‌ماند و بیکاری نزدیک به پایین‌ترین حد خود برسد. برای بسیاری، این حس واقعی وجود داشت که بحران اقتصادی همه‌گیر پشت سر ماست. با این حال، همه ناظران آنقدر متعصب نبودند و طولی نکشید که تورم سرسام‌آور به دردسر بزرگی برای بازارها تبدیل شد. همانطور که به سال 2023 نگاه می‌کنیم، در اینجا روند بهترین سرمایه گذاری سال 2023 وجود دارد که می‌تواند به تجزیه داستان‌های احتیاطی از فرصت‌ها کمک کند.

بهترین راه ایجاد ثروت

نمی‌توان انکار کرد که بهترین سرمایه گذاری سال 2023 یکی از راه‌های ایجاد ثروت و دستیابی به اهداف مالی بزرگ‌تر است. اما با افزایش تورم و بازگشت اقتصاددانان به زمان وقوع رکود، بسیاری از سرمایه ‌گذاران به این فکر می‌کنند که چگونه سرمایه گذاری‌های نسبتا مطمئن با بازدهی بالا را انتخاب کنند.

بازده چیست؟

بازده سرمایه ‌گذاری به درآمدی اشاره دارد که سرمایه ‌گذار به عنوان درصدی از مبلغ اولیه سرمایه گذاری دریافت می‌کند. این از تقسیم درآمد حاصل از سرمایه گذاری بر مقدار سرمایه گذاری محاسبه می‌شود. بازده اغلب به پرداخت بهره از اوراق قرضه یا سود سهام اشاره دارد. بدون توجه به سن، درآمد یا افق زمانی شما، راه‌های بی‌شماری برای سرمایه ‌گذاری وجود دارد – از بهترین سرمایه گذاری سال 2023 کم ریسک مانند حساب‌های پول تا گزینه‌های سرمایه‌گذاری با ریسک بالاتر مانند سهام یا املاک و مستغلات. هر سرمایه ‌گذاری با سطوح مختلفی از ریسک همراه است، بنابراین درک ریسک‌پذیری شخصی شما همراه با هدف مالی که در ذهن دارید برای ایجاد سبدی که به نفع شما باشد، بسیار مهم است.

سرمایه گذاری بر اساس طبقه دارایی

مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می‌کنید، بهترین سرمایه گذاری سال 2023 این است که سبد خود را با ترکیبی از سرمایه‌ گذاری‌های ایمن و پرخطر متنوع کنید. اینجاست که راهنمای جامع ما برای سرمایه‌ گذاری‌های پربازده وارد عمل می‌شود. ما بهترین سرمایه گذاری سال 2023 را در حال حاضر تجزیه و تحلیل کرده و آن‌ها را بر اساس طبقه دارایی دسته بندی کرده‌ایم:

  • پول نقد و اوراق قرضه
  • سهام و صندوق‌های سرمایه‌ گذاری
  • سرمایه‌ گذاری‌های جایگزینی

لیست بهترین سرمایه گذاری سال 2023

2022 سال سختی برای سرمایه گذاران بود. اما آن سال گذشته است و زمان آن فرا رسیده که بر روی بهترین سرمایه گذاری سال 2023 تمرکز کنیم. بسیاری از سرمایه گذاران شاهد کاهش پرتفوی خود در سال گذشته بودند. شاید شما یکی از آن‌ها بودید، اما سال 2023 نباید برایتان اینطور باشد. دلیلش این است که وقتی برای بلندمدت سرمایه گذاری می‌کنید، کاهش سود کوتاه مدت اهمیت کمتری پیدا می‌کند. با ابهامی که هنوز بازارهای مالی را در بر می‌گیرد، مهم است که روی ترکیب مناسبی از بهترین سرمایه گذاری سال 2023 را برای به حداکثر رساندن رشد در پرتفوی خود انتخاب کنید.

ده‌ها سرمایه گذاری بالقوه برای شما وجود دارد که می‌توانید در پورتفولیوی خود نگهداری کنید. اما مهم‌تر است که تعداد کمی را انتخاب کنید که احتمالاً بهترین بازده را ایجاد می‌کند. در ادامه 6 مورد از بهترین سرمایه گذاری‌هایی که شما کمک می‌کند تا در منطقه خود بیشترین سود را داشته باشید آورده شده است.

  1. حساب‌های پس انداز با بازده بالا
  2. اوراق قرضه
  3. سهام و صندوق‌های سرمایه گذاری
  4. سرمایه گذاری املاک و مستغلات
  5. مشاور املاک
  6. ارز دیجیتال

همچنین تولید نیز گاهی سود بالایی را برای شما به ارمغان می‌آورد. مقاله میان وعده‌های جذاب سال ۲۰۲۳ مناسب تولید به شما برای شروع یک کسب و کار پولساز کمک خواهد کرد.

کدام سرمایه گذاری در کوتاه مدت بیشترین بازدهی را دارد؟

سهام، سود نقدی منظمی را به سرمایه گذاران ارائه می‌دهد و اگر به دنبال بازده مثبت فوری هستید، این گزینه بهترین سرمایه گذاری سال 2023 است. اگر این سود سهام را در طول زمان دوباره سرمایه گذاری کنید، می‌توانید از این ترکیب برای بازدهی بالاتر نیز استفاده کنید.

مطمئن‌ترین سرمایه گذاری با بالاترین بازده چیست؟

به طور کلی، بهترین سرمایه گذاری سال 2023 که امن‌تر در نظر گرفته می‌شود، بازده کمتری دارد، در حالی که سرمایه گذاری‌هایی با بازده بالقوه بالاتر اغلب با افزایش ریسک همراه هستند. برخی از سرمایه گذاری‌هایی که معمولاً امن‌تر در نظر گرفته می‌شوند عبارتند از اوراق قرضه دولتی، اوراق قرضه شرکتی با کیفیت بالا و سپرده. این سرمایه گذاری‌ها جریان درآمد ثابتی را فراهم می‌کنند و توسط مؤسسات معتبر حمایت می‌شوند.

سخن پایانی

یادگیری اینکه چگونه پول خود را سرمایه گذاری کنید تا برای شما کارساز باشد می‌تواند مزایای مالی زیادی به همراه داشته باشد. شما می‌توانید انواع مختلفی از سرمایه گذاری‌ها را انجام دهید، چه مبتدی باشید و چه یک سرمایه گذار با تجربه. تحقیق در مورد اینکه کدام سرمایه گذاری برای شما و آینده‌تان مفیدتر است، ضروری است. اگر سرمایه گذاری را شروع نکرده‌اید، باید زودتر این کار را انجام دهید. اگر آماده شروع کار هستید، برخی از بهترین سرمایه گذاری سال 2023 را در این مقاله بررسی کردیم تا بیشترین سود را داشته باشید. وضعیت مالی شما منحصر به فرد است و ممکن است محصولات و خدماتی که بررسی کردیم برای شرایط شما مناسب نباشند.

منبع:

entrepreneur.com

forbes.com

stash.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید