آسان‌ترین مشاغل جهان در سال 2023

0
91
آسان‌ترین-مشاغل-جهان-در-سال-2023

وقتی در مورد مشاغل رویایی صحبت می‌کنیم، اولین چیزی که به ذهن خطور می‌کند، جبران زحمات است. آیا به اندازه کافی به شما حقوق پرداخت می‌کنند؟ آیا سخت نیست، مسئولیت‌ها قابل مدیریت هستند، آیا برای یافتن این شغل به تحصیلات بیشتری نیاز دارم؟ در نهایت، به این فکر خواهید کرد که چگونه می‌توانید آن شغل را بدست آورید. قبل از اینکه شغلی را پیدا کنید که اغلب درآمد خوبی هم داشته باشد، باید سال‌ها تجربه کاری و یا درجه علمی بالایی داشته باشید. اما اگر بدانید مشاغلی آسان و بدون نیاز به سابقه با حقوق زیاد وجود دارد، چه؟ در ادامه لیستی از آسان‌ترین مشاغل جهان گردآوری کرده‌ایم. از اینکه همراه ما هستید بی‌نهایت سپاسگزاریم.

کار آسان

اگر بلافاصله پس از گرفتن دیپلم یا لیسانس در انتخاب شغل با مشکل مواجه شده‌اید، تنها نیستید! می‌توانید با در نظر گرفتن اهداف شغلی خود در زندگی، روند رسیدن به آن را آسان کنید. یک کار راحت که درآمد خوبی دارد ممکن است مانند یک رویا به نظر برسد، اما اگر بدانید کجا را باید جستجو کنید، کاملاً ممکن می‌شود. راحت‌ترین شغل‌های جهان نیازی به تجربه قبلی ندارند. شما می‌توانید یک کار آسان را به صورت آنلاین یا از طریق معرف، پیدا کنید. شما هنوز هم باید حداقل نیازها را داشته باشید و برای به دست آوردن آسان‌ترین مشاغل جهان به تدبیر خود تکیه کنید.

همه ما شغل آسان و با حقوق خوب می‌خواهیم!

کارمندان می‌دانند در حالی که برای گذران زندگی به یک شغل نیاز دارند، هوشمندانه کار کردن کلمه اصلی است. همچنین برای آنان دریافت بسته‌های مساعدتی و مزایا، در اولویت است، اما در مورد کسانی که تجربه مرتبطی ندارند و تقریباً از همه مشاغل می‌پرسند، چطور؟ خوشبختانه، انواع خاصی از آسان‌ترین مشاغل جهان برای افرادی که به تازگی شانس خود را برای پیدا کردن شغل امتحان کرده‌اند، وجود دارد.

تعریف شغل آسان

شغل آسان چیست و چه کسی به آن نیاز دارد؟ یک شغل معمولا “آسان” توصیف می‌شود اگر مستلزم استرسی نباشد. البته به این معنا نیست که راحت‌ترین شغل‌های جهان کاملاً بدون استرس هستند. بسیاری از موقعیت‌های ذکر شده در اینجا فقط به دیپلم نیاز دارند. آنچه یک کار آسان را تشکیل می‌دهد می‌تواند ذهنی باشد. گاهی ممکن است از کارتان لذت ببرید، بنابراین استرسی به شما وارد نمی‌شود.

این شغل‌ها مستلزم آموزش گسترده نیستند تا هر کسی بتواند آن را انجام دهد. همچنین ممکن است تفسیر آسان‌ترین مشاغل جهان این باشد که این شغل‌ها دارای وظایف و مسئولیت‌هایی است که اکثر افراد به راحتی قادر به انجام آن هستند. در نهایت، این‌ها مشاغلی هستند که بسیاری از مردم آن را آسان می‌دانند. برخی ممکن است به دیپلم، مدرک یا گواهینامه نیاز داشته باشند، اما همه آن‌ها می‌توانند حتی با آموزش یا تجربه کاری اندک به دست بیایند.

معنای “بدون سابقه” برای یک شغل چیست؟

هنگامی که یک شغل خاص بیان می‌کند که هیچ تجربه یا آموزش لازم نیست، معمولاً به این معنی است که از شما انتظار نمی‌رود دانش قبلی از این شغل داشته باشید تا کار را به خوبی انجام دهید. بیشتر عناوین فهرست آسان‌ترین مشاغل جهان نیازی به ارائه گواهی سال‌ها خدمت ندارند. گاهی اوقات، سوابق تحصیلی و گواهینامه‌های شما کفایت می‌کند. الزامات رایج اکثر مشاغل شامل مهارت زبان، مهارت‌های فنی و مهارت‌های نرم مانند خلاقیت و همکاری است.

یافتن آسان‌ترین مشاغل جهان بدون تجربه چقدر سخت است؟

پیدا کردن آسان‌ترین مشاغل جهان ممکن است راحت به نظر برسد، اما مانند پیاده‌روی در پارک نیست! راه‌های متعددی برای یافتن شغلی آسان وجود دارد که بدون تجربه یا آموزش در حین کار، درآمد خوبی داشته باشد. در اینجا چند نکته وجود دارد.

برای ارجاع از آشنایان خود کمک بگیرید.

اکثر آسان‌ترین مشاغل جهان نیازی به تجربه ندارند اما باید افرادی که قبلاً در همان شرکت کار کرده‌اند شما را معرفی کنند. کارفرمایان این روند را ترجیح می‌دهند زیرا معمولاً به کارکنان خود اعتماد دارند. شما باید با افراد مناسب تماس بگیرید تا بیشترین تعداد ارجاع ممکن را دریافت کنید.

تماس مستقیم با شرکت‌ها را در نظر بگیرید.

ظهور فناوری آنلاین فرآیند استخدام را ساده‌تر می‌کند. وب‌سایت‌ها و صفحات اجتماعی دسترسی به شرکت‌ها و درخواست موقعیت‌های موجود را آسان‌تر کرده است. اگر مشاغل مرتبطی در وب‌سایت خود ندارند، می‌توانید یک ایمیل برای آن‌ها ارسال کنید و بپرسید که آیا به دنبال استخدام فردی با شرایط شما هستند یا خیر. این امر به ویژه در مورد شرکت‌های نوپا با بودجه محدود برای استخدام، کاربرد دارد.

از پلتفرم‌های کاریابی آنلاین استفاده کنید.

اگر به دنبال آسان‌ترین مشاغل جهان هستید، پلتفرم‌های جستجوی شغل متعددی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. استفاده از این پلتفرم‌ها بسیار راحت است زیرا به عنوان موتور جستجوی مشاغل عمل می‌کنند و به شما امکان می‌دهند نتایج جستجویی را که به شما مرتبط نیستند فیلتر کنید. حتی می‌توانید یک هشدار جستجوی کار سفارشی تنظیم کنید تا زمانی که شغلی مطابق با معیارهای شما پست می‌شود، به شما اطلاع دهد.

لیست آسان‌ترین مشاغل جهان

آیا به دنبال کسب درآمد سریع هستید؟ موقعیت‌هایی که نیازی به آموزش قبلی یا تجربه کاری ندارند، در اختیار شما هستند. ترفند این است که هر فرصتی را به دقت ارزیابی و با افراد مناسب برای دسترسی به این مشاغل ارتباط برقرار کرده تا شغل رویایی را که به بهترین وجه با مهارت‌ها و علایق شما مطابقت دارد، به دست آورید! فقط کافی است فهرست آسان‌ترین مشاغل جهان ما را که بدون تجربه قبلی درآمد خوبی دارند، مطالعه کنید.

1. اپراتور نظر سنجی

یکی از آسان‌ترین مشاغل جهان که می‌توانید انتخاب کنید اپراتور نظرسنجی است. بسیاری از شرکت‌ها افرادی را برای انجام تحلیل‌های نظرسنجی استخدام می‌کنند تا در مورد بازار و محصولات خود اطلاعات بیشتری کسب کنند. مسئولیت شما بسته به نوع نظرسنجی که شرکت شما را برای آن استخدام می‌کند، متفاوت است. شما می‌توانید در خانه کار کنید زیرا اکثر این کارها از راه دور انجام می‌شوند. این شغل ممکن است شامل تکمیل نظرسنجی‌های مختلف، از طریق رایانه یا تلفن باشد. سوالات نظرسنجی عمدتا بین 10 تا 100 عدد است. برخی ممکن است از شما بخواهند در مصاحبه‌ها شرکت کنید و نتایج دقیق را به تیم تحقیقاتی گزارش دهید.

الزامات

به یاد داشته باشید که موفقیت در این شغل مستلزم این است که صادق باشید، از تفکر انتقادی و از مهارت‌های ارتباطی نوشتاری قوی خود برای ارائه نظر واضح و مختصر استفاده کنید. دستگاهی که می‌تواند به شما امکان انجام نظرسنجی را بدهد شامل تلفن، رایانه، تبلت و غیره است. به اینترنت نیز نیاز دارید.

 • میانگین درآمد ماهانه: 200 دلار

2. نگهبانی از منازل

نگهبانی از منازل نیز یکی از آسان‌ترین مشاغل جهان به شمار می‌رود که نیازی به آموزش یا تجربه کاری زیادی ندارد. به عنوان یک مراقب خانه، باید حضور داشته باشید و مطمئن شوید که خانه خالی نمی‌ماند. معمولاً صاحبان خانه در مواقعی که مسافرت هستند، نظاره‌گر را استخدام می‌کنند. مسئولیت شما شامل آبیاری گیاهان، بررسی و تمیز کردن خانه است. نگهبانی از منازل ممکن است نیازی به حضور 24 ساعته در خانه نداشته باشد، بنابراین این یک فرصت عالی است که به شما امکان می‌دهد کار دیگری را نیز انجام دهید.

الزامات

شما باید در پیروی از دستورالعمل‌های کتبی و شفاهی مهارت داشته باشید، زیرا صاحبان خانه ممکن است وظایف مختلفی را از شما بخواهند. معمولاً مدرک دیپلم یا کمتر برای این شغل کافی است.

 • میانگین درآمد سالانه: 56000 دلار

3. مربی خصوصی

اگر به تناسب اندام و ورزش کردن علاقه دارید، شغلی به عنوان یک مربی خصوصی می‌تواند یکی از آسان‌ترین مشاغل جهان برای شما باشد. به طور کلی، شما مسئول کمک به ورزشکاران برای رسیدن به تناسب اندام و افزایش سلامت جسمانی آن‌ها خواهید بود. از شما انتظار می‌رود که به آن‌ها کمک کنید و مطمئن شوید که از برنامه مناسب استفاده می‌کنند. اخیرا پروتکل‌های بهداشتی مردم را مجبور به ورزش در خانه کرده است. این موضوع به شما شانس برگزاری یک کلاس آموزش خصوصی به صورت آنلاین را می‌دهد. مربیان خصوصی حقوق مناسبی دریافت می‌کنند، اما بسته به شهر و اندازه باشگاه یا مرکزی که در آن کار می‌کنید، مبالغ می‌تواند بسیار متفاوت باشد.

الزامات

برای تبدیل شدن به یک مربی خصوصی، داشتن مدرک مربوطه مهم است. این شغل بدون آموزش رسمی در حین کار با مجوز امکان‌پذیر است، اما اگر می‌خواهید پتانسیل درآمد خود را افزایش دهید، باید ابتدا چند گواهینامه دریافت کنید.

 • میانگین درآمد سالانه: 42000 دلار

4. خدمت پرواز

مهمانداری هواپیما می‌تواند نسبتاً ساده باشد. اگر به مسافرت علاقه‌مندید، این عنوان یکی دیگر از آسان‌ترین مشاغل جهان است که می‌توانید انجام دهید. شما به عنوان مهماندار هواپیما مسئولیت مراقبت از مسافران خطوط هوایی و حل هر گونه مشکل را بر عهده دارید. وظایف شما می‌تواند شامل نشان دادن روش‌های اضطراری، بررسی‌های ایمنی و هدایت مسافران باشد. ارائه دستورالعمل‌ها باید شفاف باشد، بنابراین مهارت‌های ارتباطی خوب، لازم است. گاهی اوقات، از شما انتظار می‌رود که کمک بیشتری به مسافران با نیازهای ویژه ارائه دهید. همچنین باید نوشیدنی‌ها و وعده‌های غذایی سرو کنید.

الزامات

اکثر مهمانداران هواپیما ملزم به داشتن سال‌ها تجربه نیستند. شما باید حداقل 18 سال سن و پاسپورت معتبر داشته باشید. بنا به صلاحدید شرکت هواپیمایی ممکن است الزامات قد و بینایی و همچنین ارزیابی پزشکی و بررسی پیشینه وجود داشته باشد.

 • میانگین درآمد سالانه: 56640 دلار

5. خریدار نامحسوس

این شغل می‌تواند یکی از آسان‌ترین مشاغل جهان با درآمدی پرسود برای شما باشد. مسئولیت اصلی شما محدود به مکان‌های مختلف است که باید عملکرد مشتریان فروشگاه را بر اساس معیارها ارزیابی ‌کنید. شما کار محققان بازار را انجام می‌دهید، اما به صورت ناشناس. ممکن است از شما خواسته شود برای محصولات هزینه کنید، اما بعدا بازپرداخت می‌شود. امروزه، این امکان وجود دارد که یک خریدار نامحسوس دیجیتال باشید. این بدان معنا است که بیشتر کارها را می‌توانید به صورت آنلاین انجام دهید.

الزامات

خریداران نیازی به تجربه یا آموزش در حین کار ندارند. شما فقط باید از برخی مهارت‌های کلیدی استفاده کنید، مانند داشتن چشم دقیق برای دیدن جزئیات، حافظه خوب، صداقت، تفکر انتقادی و ارتباط خوب. شما حتی به دیپلم هم نیاز ندارید!

 • میانگین درآمد ماهانه: 3470 دلار

6. دستیار مجازی

انجام یکی از آسان‌ترین مشاغل جهان می‌تواند شیرین و لذت‌بخش باشد، درست مانند کار یک دستیار مجازی. این شغل شامل کمک به مشاغل مهم و سخت، از راه دور است. اغلب از شما خواسته می‌شود که تحقیق کرده و داده‌ها را سازماندهی کنید، با مشتریان تعامل داشته باشید و وظایف اداری مانند مرتب سازی اسناد یا به‌روز‌رسانی برنامه‌ها را انجام دهید. سایر مسئولیت‌ها ممکن است شامل پاسخ دادن به ایمیل‌ها، برقراری تماس‌ها، برنامه‌ریزی سفر و… بر اساس دستورالعمل‌ها باشد. دستیاران مجازی اغلب به صورت آنلاین کار می‌کنند.

الزامات

شما می‌توانید به عنوان یک دستیار مجازی فقط با مدرک دیپلم کار کنید، اما برخی از کارفرمایان ممکن است مدرک لیسانس را برای نقش‌های خاص ترجیح دهند. شما باید با فن‌آوری‌های محل کار و برنامه‌ها آشنا باشید.

 • متوسط ​​درآمد سالانه: 60530 دلار

7. پرستار حیوانات خانگی

ممکن است تعجب کنید، اما سگ ‌بازی یکی از آسان‌ترین مشاغل جهان است که درآمد خوبی هم دارد. بخشی از مسئولیت شما این است که با استفاده از مسیرها و برنامه‌هایی که با صاحبان آن‌ها توافق کرده‌اید، با سگ‌ها پیاده‌روی کنید. در طول ساعات کاری یا تعطیلات مشتریان، از شما انتظار می‌رود که از سگ‌ها مراقبت کنید. همچنین ممکن است از شما خواسته شود که سگ‌ها را در مواقع اضطراری نزد دامپزشک ببرید و یا لازم باشد ضایعات سگ را دور بیندازید و به آن‌ها غذا بدهید. از آنجایی که این شغل مستلزم داشتن فعالیت بدنی است، باید استقامت و توانایی کنترل سگ‌ها را در حین پیاده‌روی داشته باشید.

الزامات

به عنوان یک سگ گردان، از شما انتظار می‌رود که مسئولیت‌پذیر و قابل اعتماد باشید. همچنین مهم است که صبور، وقت شناس و دلسوز نیز باشید.

 • میانگین درآمد ماهانه: 1000 دلار

8. بازبینی کننده محصول

بسیاری از شرکت‌ها برنامه‌هایی را اجرا می‌کنند که به شما امکان می‌دهد ثبت‌نام کنید و آزمایش کننده محصول شوید. پس از آن شما باید بازخورد ارزشمندی ارائه دهید. به عنوان یک بررسی کننده محصول، از شما انتظار می‌رود که صادق باشید زیرا بررسی شما می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند تا شکاف‌های موجود در محصولات خود را شناسایی و راه‌هایی برای بهبود آن ابداع کنند. شما فقط باید زمان و مهارت‌های بررسی را داشته باشید. معمولا، این فرآیند با ثبت‌نام در وب‌سایت بررسی محصول، که به دلیل ارائه فرصت‌های تست محصول پولی شناخته شده، شروع می‌شود.

الزامات

برای موثر بودن در این شغل باید چشم خوبی به جزئیات و تسلط عالی بر برنامه‌های کامپیوتری و اینترنتی داشته باشید. مهارت‌های ارتباط نوشتاری خوب و تفکر انتقادی نیز ضروری است.

 • میانگین درآمد ماهانه: 3200 دلار

9. پیک تحویل

امروزه بسیاری از رستوران‌ها و شرکت‌ها خدمات حمل و نقل ارائه می‌دهند، بنابراین زمان خوبی است که پیک تحویل را به عنوان یکی از راحت‌ترین شغل‌های جهان در نظر بگیرید. به عنوان یک پیک، شما معمولاً مسئول حمل بسته‌ها و سایر کالاها از یک مرکز پستی به گیرندگان هستید. ممکن است از شما خواسته شود که کالاها را بارگیری و از ابزارهای ناوبری استفاده کنید تا بسته‌ها را به آدرس‌های مناسب تحویل دهید. برقراری ارتباط با توزیع کنندگان، رانندگان و سایر اعضای تیم هنگام تحویل، بخشی از وظیفه شما است. همچنین باید ردیابی محموله‌ها را بلد باشید و در صورت لزوم امضای مشتری را دریافت کنید.

الزامات

رانندگان تحویل باید حداقل 18 سال سن و معمولا یک گوشی هوشمند به‌روز داشته باشند زیرا بیشتر تراکنش‌ها به صورت آنلاین انجام می‌شوند. البته باید گواهینامه رانندگی و وسیله نقلیه داشته باشید.

 • میانگین درآمد ماهانه: 3100 دلار

10. نماینده املاک

مشاور املاک به مراجعه‌کنندگان در خرید، فروش یا اجاره املاک (خانه‌ها، زمین، فضاهای اداری و…) کمک می‌کند. در این عنوان از آسان‌ترین مشاغل جهان ممکن است کار اداری، تحقیق و بازاریابی نیز لازم باشد. وظایف شامل پاسخ دادن به ایمیل‌ها و تماس‌ها، برنامه‌ریزی قرار ملاقات، تهیه پیش نویس اسناد، سفارش لوازم و به‌روز‌رسانی لیست اموال است. گاهی اوقات نیز باید تحلیل بازار املاک و مستغلات را انجام دهید.

الزامات

به عنوان یک مشاور املاک، از شما انتظار می‌رود که مهارت‌های بین فردی عالی، دانش کافی از اصول فروش و درک درستی از بازارهای املاک و قیمت‌ها داشته باشید. قبولی در آزمون پروانه املاک نیز الزامی است. در اکثر ایالت‌ها برای تبدیل شدن به یک مشاور املاک نیازی به مدرک ندارید.

 • میانگین درآمد ماهانه: 7000 دلار

11. کارمند ورود اطلاعات

متخصص ورود داده‌ها که جز آسان‌ترین مشاغل جهان شناخته می‌شود، مسئول وارد کردن داده‌ها در صفحات دیجیتالی و بررسی مجدد آن‌ها برای اطمینان از دقیق بودن همه داده‌ها است. شما باید در استفاده از دستگاه‌های کامپیوتری و برنامه‌های نرم‌افزاری مختلف برای ورود و به‌روز‌رسانی داده‌ها، ماهر باشید. بسیاری از موقعیت‌ها نیازی به آموزش شغلی یا تجربه قبلی ندارند. شما فقط باید مهارت‌های سازمانی و مدیریت پروژه داشته باشید.

الزامات

برای واجد شرایط بودن به عنوان یک کارمند ورود اطلاعات، باید بدانید که چگونه تمرکز کنید و به جزئیات توجه نمایید. همچنین داشتن مهارت تایپ سریع و دقیق و سواد کامپیوتر الزامی است. در بیشتر مواقع، برای اینکه کار را به خوبی انجام دهید، باید یک کامپیوتر یا لپ‌تاپ متصل به اینترنت داشته باشید. اکثر کارفرمایان احتمالا فقط مدرک دیپلم از شما بخواهند.

 • میانگین درآمد ماهانه: 3300 دلار

12. مدرس خصوصی

به طور خلاصه، یک معلم خصوصی وظیفه دارد به دانش آموزان در درک مفاهیم کلیدی کمک کند و مهارت‌هایی را آموزش دهد که عملکرد تحصیلی آن‌ها را بهبود می‌بخشد، از جمله مهارت‌های یادداشت‌برداری و استراتژی‌های مطالعه. پس می‌توان این شغل را جز لیست آسان‌ترین مشاغل جهان گنجاند. ممکن است نیاز به برنامه‌ریزی دروس و بررسی آزمون باشد. همچنین باید در مورد پیشرفت دانش‌آموزان بازخورد ارائه دهید. شما مسئول ارائه کمک‌های فردی به دانش آموزان و اطمینان از تکمیل تکالیف و سایر الزامات خواهید بود. در صورت لزوم به سوالات آن‌ها پاسخ دهید. برخی از وظایف معلم خصوصی را می‌توان به صورت آنلاین نیز انجام داد.

الزامات

شما به یک کامپیوتر، لپ‌تاپ یا گوشی هوشمند و یک اتصال اینترنتی خوب نیاز دارید. در مورد مهارت‌ها، اگر مهارت‌های ارتباطی، آموزشی، سازمانی و حوصله زیادی داشته باشید، می‌توانید یک مربی موثر باشید. معلمان برای تدریس خصوصی دانش آموزان حداقل به مدرک دیپلم نیاز دارند.

 • میانگین درآمد ماهانه: 2600 دلار

13. نماینده فروش

بسیاری از شرکت‌ها خدمات فروش خود را برون سپاری کرده‌اند، بنابراین این شغل اکنون به صورت آنلاین و راحت‌تر از همیشه در دسترس است. به عنوان یک نماینده فروش، باید بتوانید از دانش خود در مورد محصولات یا خدمات برای کمک به مصرف کنندگان استفاده کنید. شما باید بتوانید سطح فروش خوبی ایجاد نمایید تا به فروش محصول یا خدمات ارائه شده شما کمک کند. نگهداری فاکتورهای فروش و اسناد قرارداد‌ها نیز بخشی از وظیفه شماست.

الزامات

برای این عنوان از لیست آسان‌ترین مشاغل جهان باید در مورد محصولات یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت خاص، آگاه باشید. برای واجد شرایط بودن این شغل ممکن است نیاز به داشتن مدرک دیپلم یا حداقل معادل آن باشید.

 • متوسط ​​درآمد سالانه: 31950 دلار

14. بلاگر

تولید محتوای جذاب و ناب برای یک وب‌سایت، کاری است که یک وبلاگ نویس انجام می‌دهد. شما وظیفه دارید در مورد موضوعاتی تحقیق و پست‌های جالبی را ایجاد کنید که برای مخاطب هدف شما مناسب و جذاب باشد. به عنوان یک بلاگر، مهارت نویسندگی و آگاهی از فناوری بسیار حائز اهمیت است. برای ایجاد محتوایی که خوانندگان آن را دوست داشته باشند، باید دانش کافی در مورد آن جایگاه خاص داشته باشید. خلاقیت، انطباق‌پذیری و مهارت‌های نوشتن، بسیار در این شغل مهم هستند.

الزامات

این عنوان لیست آسان‌ترین مشاغل جهان نیاز به تسلط عالی به زبان، مهارت‌های ارتباطی، نوشتاری، پژوهشی، نظم و انضباط زیادی دارد. دیپلم لازم نیست! فقط اشتیاق به هر چیزی که در مورد آن می‌نویسید، کافی است.

 • میانگین درآمد ماهانه: 2000 دلار

15. نویسنده دستور غذا

اگر به غذا و جنبه‌های مختلف آن علاقه‌مند هستید، می‌توانید یک نویسنده دستور غذا شوید که جز آسان‌ترین مشاغل جهان برای شما به شمار می‌رود. در درجه اول مسئول نوشتن مقالات انتقادی و بررسی در مورد غذاها، رستوران‌ها یا موسسات مرتبط با غذا هستید. می‌توانید برای مجلات، وب‌سایت‌ها یا سایر نشریات آنلاین کار کنید. اکثر نویسندگان مواد غذایی به عنوان فریلنسر کار می‌کنند. برای موفقیت در این شغل، باید درک خوبی از سنت‌ها و تکنیک‌های آشپزی داشته باشید. انواع غذاها را بچشید و باید بین طعم‌ها تمایز قائل شوید و تکنیک‌های رسیدن به آن‌ها را بیاموزید. البته، این شغل مستلزم صرف غذا در رستوران‌ها و بررسی صادقانه است، اما بهترین چیز دریافت دستمزد برای آن است.

الزامات

برخی از موقعیت‌ها از شما می‌خواهند که لیسانس داشته باشید. شما باید در مورد غذا و طعم‌های مختلف اطلاعات بالا و مهارت‌های نوشتن و ویرایش عالی داشته باشید.

 • میانگین درآمد سالانه: 65444 دلار

16. دستیار دامپزشکی

اگر علاقه شما به مراقبت از حیوانات است، سمت دستیار دامپزشک از مناسب‌ترین و راحت‌ترین شغل‌های جهان برای شما به شمار می‌رود. در این شغل، وظیفه خواهید داشت که برای حیوانات آب و غذا تهیه کنید، درمان‌ها را انجام دهید، اطلاعات سلامتی آن‌ها را ثبت و به صاحبان حیوانات خانگی توصیه‌های پزشکی بدهید. این مسئولیت شما است که به دامپزشکان کمک کنید تا روی کارهای مهمی مانند تشخیص بیماری‌ها و ابداع بهترین برنامه‌های درمانی برای حیوانات تحت مراقبت، تمرکز کنند. سایر وظایف شما ممکن است شامل تمیز کردن تجهیزات، دادن دارو و وزن کردن حیوانات باشد. نظافت و حمام کردن حیوانات نیز ممکن است بخشی از شغل شما باشد. در حالی که دستیار دامپزشک هستید، آموزش‌های حین کار را دریافت خواهید کرد که در مسیر دامپزشک شدن قرار خواهید گرفت.

الزامات

به عنوان یک دستیار دامپزشک، باید در کار با حیوانات متخصص باشید. همچنین باید مهارت‌های ارتباطی و مدیریت زمان عالی داشته باشید. دانش فنی در تجویز داروها و تجهیزات تشخیصی نیز مهم است. برای دستیار دامپزشک شدن نیازی به مدرک تحصیلی نیست.

 • میانگین درآمد سالانه: 25000 دلار

17. گرافیست

به عنوان یک طراح گرافیک، شما وظیفه دارید تا نیازهای مشتریان را از نزدیک درک کنید. مسئولیت اصلی شما در این عنوان از لیست آسان‌ترین مشاغل جهان ایجاد سفارشات برای چاپ و فضای مجازی با استفاده از نرم‌افزار طراحی است. شما باید تصاویری را که ایجاد می‌کنید از نظر زیبایی شناسی دلپذیر نگه دارید و متون همراه آن را تکمیل کنید. ممکن است از شما خواسته شود که با تیم خلاق برای تولید خروجی عالی همکاری کنید. گاهی اوقات، حتی ممکن است نیاز داشته باشید که دستورالعمل‌هایی پیرامون لوگوها و برندسازی برای استفاده، ایجاد کنید. همچنین می‌توانید در انتخاب طرح، فونت یا طرح رنگ، به مشتریان کمک کنید.

الزامات

برای دستیابی به این مورد از آسان‌ترین مشاغل جهان باید مهارت‌های خلاقانه داشته باشید. کارفرمایان احتمالاً حداقل به مدرک دیپلم نیاز دارند. پیشرفت تحصیلی به اندازه یک پورتفولیوی قوی مهم نیست، اما مدرک لیسانس جایگاه شما را در این حرفه بیشتر بالا می‌برد. شما همچنین باید در نرم‌افزار‌های طراحی، ماهر باشید.

 • میانگین درآمد سالانه: 45000 دلار

18. کارشناس بازاریابی

وظیفه متخصص بازاریابی شامل هماهنگی با سایر متخصصان بازاریابی و فروش برای اجرای استراتژی‌ها و کمپین‌های نوآورانه است که مربوط به برندسازی یا عرضه محصول می‌باشد. ممکن است از شما خواسته شود که در مورد بازار و مخاطبان هدف تحقیق کنید، نتایج را ضبط، تجزیه و تحلیل کنید و بر کانال‎های دیجیتال شرکت خود نظارت کنید. گاهی از شما خواسته می‌شود که اهدافی را برای کانال‌های بازاریابی مختلف ایجاد کنید. همچنین ایجاد و حفظ روابط با مشتریان بخشی از مسئولیت‌های شماست.

الزامات

به عنوان متخصص بازاریابی، باید مهارت‌های تحلیلی، تفکر انتقادی و حل مسئله عالی داشته باشید. ارتباط خوب و مهارت‌های بین فردی نیز بسیار مهم هستند.

 • میانگین درآمد سالانه: 35000 دلار

19. مشاور مالی خصوصی

مشاوران مالی خصوصی وظیفه ارائه مشاوره در مورد سرمایه گذاری، بیمه، وام، پس‌انداز، مالیات، برنامه‌ریزی املاک و بازنشستگی را دارند. شما اغلب نیاز به ملاقات با مشتریان برای بحث در مورد اهداف مالی آن‌ها و ایجاد یک برنامه، به صورت حضوری یا آنلاین دارید. بخشی از وظایف این است که به مشتریان خود در مورد گزینه‌های سرمایه‌گذاری و خطرات احتمالی، آموزش دهید. همچنین باید به آن‌ها کمک کنید تا برای شرایط خاص، از جمله هزینه‌های تحصیل، اورژانس‌های بهداشتی، یا بازنشستگی برنامه‌ریزی کنند.

الزامات

برای آخرین عنوان لیست آسان‌ترین مشاغل جهان به مدرکی بیش از یک دیپلم نیاز دارد. به طور معمول، برای واجد شرایط بودن به عنوان مشاور مالی خصوصی حداقل به مدرک لیسانس نیاز دارید. بسیاری از شرکت‌ها همچنین از شما می‌خواهند که گواهینامه‌هایی را برای افزایش مهارت و زیرکی خود دریافت کنید.

 • میانگین درآمد سالانه: 41000 دلار

ساده‌ترین شغلی که نیاز به تجربه یا آموزش حین کار ندارد چیست؟

دستیار اداری از آسان‌ترین مشاغل جهان است که نیازی به تجربه ندارد. کار اصلی شما انجام وظایف اداری مشترک تحت هدایت یک مدیر یا مجری است. همچنین به شما فرصت‌هایی می‌دهد تا در طول مسیر مهارت‌های خود را تقویت کنید.

آیا ممکن است شغلی پیدا کنید که به شما دستمزد بدهد تا هیچ کاری انجام ندهید؟

در حالی که این یک سوال جالب است، هیچ شغلی وجود ندارد که برای انجام هیچ کاری به شما دستمزد دهند. همیشه یک سرویس مربوطه وجود دارد که برای دریافت پول باید ارائه دهید. با این حال، برخی از آسان‌ترین مشاغل جهان نیاز به کار بسیار کمی دارند. عملاً احساس خواهید کرد که کاری انجام نمی‌دهید! نمونه آن بررسی تشک تست است. برای خوابیدن پول خواهید گرفت. یک شرکت تولید تشک به شما تشکی می‌دهد که باید آن را امتحان و در یک دوره انتخابی، مثلاً برای دو ماه، ارزیابی کنید. یکی دیگر از کارهایی که برای انجام کاری بدون زحمت به شما دستمزد می‌دهد، تماشای نتفلیکس است. چند سایت برای تماشای محتوا به شما پول می‌دهند و برای این کار حقوق دریافت می‌کنید.

منبع: premiumschools

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید